Що таке легкий бетон?

03.07.2020
Що таке легкий бетон?

Що таке легкий бетон?
Іноді в будівництві потрібно знизити навантаження на несучі конструкції. Наприклад, дощатий чорнову підлогу, який необхідно вирівняти бетонним розчином під облицювання керамічною плиткою. Зрозуміло, що шар бетону має досить велику вагу, який дерев’яна конструкція може і не витримати. У цьому випадку фахівці рекомендують використовувати легкий бетон.
Застосування легких бетонів в будівництві дуже вигідно. Вони дозволяють підвищити теплотехнічні та акустичні характеристики споруди, а також зменшують вагу споруди, що особливо важливо при будівництві багатоповерхових будівель.

Одним з видів легких бетонів є керамзитобетон – це найпоширеніший вид легкого бетону. У цьому бетоні крупним заповнювачем є керамзит, а в’яжучим- цемент. В якості дрібного заповнювача використовують керамзитовий та річковий пісок.
Сфера застосування керамзитобетону є досить поширеною у будівництві:
? Для зведення стін. Будинки з такого виду бетону відрізняються хорошими теплоізоляційними показниками і, в той же час, мають високу опірність різним руйнівним силам.
? Для стяжки підлоги. При правильному виготовленні така стяжка має достатню міцність, щоб нести всі необхідні навантаження, але при цьому має значно менший коефіцієнт теплопровідності, в порівнянні зі стяжкою з важкого бетону на основі щебеню або гравію.
? Для плити перекриттів. Коли є необхідність заливки полегшеної плити, допускається застосовувати конструкційний керамзитобетон високої міцності.
Миттєво замовити керамзитобетон ви можете зателефонувавши менеджерам БЕТОНБУД за телефонами:

Архів