Про нас

ТзОВ «БЕТОНБУД» за дев’ятнадцять років свого існування завоював чільне місце на ринку по виготовленню товарного бетону. Наше підприємство постійно працює над розвитком та збільшення виробничих потужностей. Так, на сьогоднішній день працює чотири повністю автоматизованих заводи німецьких виробників
(2 заводи фірми Liebherr, 1-завод фірми Shtetter, 1- завод фірми Ammann-Elba).

Сумарна потужність цих заводів становить понад 200 м3 /год. Завдяки повній автоматизації та програмного забезпечення заводів людське втручання в процес виробництва бетону зведений до мінімуму, що виключає помилку в рецептурі та дозуванні компонентів бетону. Для проведення бетонування в зимовий період нашими заводами використовується потужні котельні, які дають змогу підігрівати сипучі матеріали та працювати на теплій воді в зимових умовах з відє’мною температурою навколишнього середовища.

Для доставки бетону ТзОВ «БЕТОНБУД» використовує автобетонозмішувачі на базі автомобілів Сканія, Мерседес, Камаз та Краз об’ємом від 6 м3 до 10 м3. Загальна кількість авто бетонозмішувачів становить 32 автомобіля. Для подачі бетону пропонуємо два автобетононасоси Putzmeister на базі автомобілів Мерседес , які дозволяють подавати бетон на висоту37 та 47 метрів.

ТзОВ «БЕТОНБУД» велику увагу приділяє контролю якості як вхідної сировини для виробництва товарного та дорожнього бетону ( щебня, піску та цементу ) так і вихідної продукції. Нашим підприємством використовується широкий спектр різних хімічних добавок до бетонів для різних умов використання та покращення фізико-хімічних та механічних властивостей бетону. Технологи підприємства постійно працюють над вдосконаленням нашого продукту та впровадженням новітніх технологій, щоб забезпечити будь-які вимоги споживачів.

ТзОВ «БЕТОНБУД» оснащене власними під’їзними коліями та маневровими локомотивами що надає змогу безперебійної подачі щебня з багатьох кар’єрів України. Постачання піску та цементу проводиться власним автотранспортом. Завдяки великим запасів інертних матеріалів ми зможемо забезпечити будь-яку кількість і безперебійну подачу бетону для споживача.

Більш детальна інформація у розділі

Контакти

Відео

Про нас

Наш завод